Jazyková škola UPLIFT
Úvodní strana > Kurzy > Kurzy DVPP akreditované MŠMT

Kurzy DVPP akreditované MŠMT

Kurzy anglického jazyka akreditované MŠMT v rámci DVPP

Časová dotace nabízených kurzů na školní rok 2018-2019 je 16, 24, 32 a 56 hodin.

Cena kurzu obsahuje 16 / 24 / 32 / 56 hodin výuky, studijní materiály (učebnice a další doplňkové materiály), závěrečné osvědčení o absolvování kurzu.

Posluchači obdrží Osvědčení o absolvování kurzu a po závěrečném testování. Podmínkou pro vydání osvědčení je minimální 70% účast v kurzu.

Pro výuku v kurzu budou použity materiály koncipované pro výuku jazykových dovedností na úrovni B1, B2 a C1 dle SERRJ. Učebnice PET Result, FCE Result a CAE Result a další doplňkové materiály podobné úrovně. Přípravný kurz CAE bude veden rodilým mluvčím.

Výuka bude probíhat v učebnách Jazykové školy UPLIFT Filozofické fakulty Univerzity Palackého třída Svobody 26, Olomouc 779 00. Učebny jsou vybaveny audiovizuální technikou potřebnou pro výuku jazyků (DVD, CD – přehrávač, dataprojektor).

Vzdělávací program je zaměřen na učitele anglického jazyka základních či středních škol nezáleže na jejich aprobaci. Primárně si tento kurz klade za cíl posílit jazykové kompetence učitelů. Kurzu se také mohou zúčastnit učitelé, kteří se teprve na výuku jazyka připravují nebo se k výuce vracejí po jisté časové prodlevě a potřebují nabýt patřičné jistoty. Vzhledem k faktu, že naši cílovou skupinou jsou učitelé praktikující výuku anglického jazyka, chceme veškeré metody použité ve výuce prezentovat i jako model a zdroj inspirace pro jejich vlastní praxi.

Aktuální rozvrh pro jednotlivé kurzy bude zveřejněn v srpnu 2018.

Již teď je možné se hlásit přes portál CZV: http://icv.ff.upol.cz/index.php/kurzy-anglickeho-jazyka-pro-ucitele-zs-a-ss/

© Filozofická Fakulta Univerzity Palackého v Olomouci 2015
tř. Svobody 26, 779 00 Olomouc, Česká republika
Tel: 420 734 261 197

O nás » Kurzy » Překlady » Tlumočení » Soft-skills » Náš tým » Kontakt

Smluvní podmínky   Statut jazykové školy

Filozofická fakulta UPBritish CouncilOSD