Jazyková škola UPLIFT
Úvodní strana > Kurzy > Kurzy DVPP akreditované MŠMT

Kurzy DVPP akreditované MŠMT

Kurzy anglického jazyka akreditované MŠMT v rámci DVPP

Časová dotace nabízených kurzů na školní rok 2018–2019 je 16, 24, 32 a 56 hodin.

Cena kurzu obsahuje 16/24/32/56 hodin výuky a závěrečné osvědčení o absolvování kurzu. Aktuální ceník jednotlivých kurzů naleznete na: 

http://icv.ff.upol.cz/index.php/kurzy-anglickeho-jazyka-pro-ucitele-zs-a-ss/

Posluchači obdrží osvědčení o absolvování kurzu až po závěrečném testování. Podmínkou pro vydání osvědčení je minimálně 70% účast v kurzu.

V kurzu budou použity materiály koncipované pro výuku jazykových dovedností na úrovni B1, B2 a C1 dle SERRJ: učebnice PET Result, FCE Result a CAE Result, řada English File a další doplňkové materiály podobné úrovně. Přípravný kurz CAE bude veden rodilým mluvčím.

Výuka bude probíhat v učebnách Jazykové školy UPLIFT Filozofické fakulty Univerzity Palackého, Křížkovského 5, Olomouc 779 00. Učebny jsou vybaveny audiovizuální technikou potřebnou pro výuku jazyků (DVD-, CD-přehrávač, dataprojektor).

Vzdělávací program je zaměřen na učitele anglického jazyka základních či středních škol bez ohledu na jejich aprobaci. Primárně si tento kurz klade za cíl posílit jazykové kompetence učitelů. Kurzu se také mohou zúčastnit pedagogové, kteří se teprve na výuku jazyka připravují nebo se k výuce vracejí po jisté časové prodlevě a potřebují nabýt patřičné jistoty. Vzhledem k faktu, že naši cílovou skupinou jsou učitelé praktikující výuku anglického jazyka, chceme veškeré metody použité ve výuce prezentovat i jako model a zdroj inspirace pro jejich vlastní praxi.

Hlásit se je možné přes portál CZV: http://icv.ff.upol.cz/index.php/kurzy-anglickeho-jazyka-pro-ucitele-zs-a-ss/

V případě, že se ne nenaplní samostatný DVPP kurz, bude nabídnuto alternativní řešení.

Aktuální rozvrh pro jednotlivé kurzy naleznete zde: http://www.uplift.upol.cz/Kurzy-pro-verejnost.html

 

UPlift, jazyková škola Filozofické fakulty UP
Křížkovského 5, 779 00 Olomouc
Tel: 420 734 261 197

O nás » Kurzy » Překlady » Tlumočení » Soft-skills » Náš tým » Kontakt

Smluvní podmínky   Statut jazykové školy

Filozofická fakulta UPOSD