Jazyková škola UPLIFT
Úvodní strana > O nás

O nás

Jazyková škola UPLIFT je účelové zařízení Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, které vzniklo, aby nabídlo státní správě, firmám, neziskovému sektoru, studentům středních škol a celé široké veřejnosti kvalitní jazykové vzdělávání, kterým Filozofická fakulta díky svým zaměstnancům disponuje.

Kromě běžně nabízených jazyků jako jsou angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština a ruština Vám můžeme nabídnout i jazyky exotičtější, jako je například portugalština, švédština, ukrajinština, nizozemština, chorvatština, japonština, čínština, řečtina, ale i vietnamština, indonéština, hebrejština a další.

Dále pořádáme kurzy a semináře zaměřené na podporu komunikačních a měkkých dovedností (soft skills), poskytujeme odborný konzultační servis a také překladatelské a tlumočnické služby.

Ve výuce využíváme tradiční výukové metody, alternativní výukové metody (např. simulační a situační metody, aktivní čtení, diskuze, didaktické hry, inscenační metody) a v neposlední řadě také e-learning. Výuka je rovnoměrně zaměřena na rozvíjení všech jazykových dovedností (mluvení, poslech, čtení, psaní). Největší důraz však klademe na schopnost komunikace, takže učíme své klienty v první řadě mluvit a rozumět v daném jazyce. Mimo to se jim snažíme ukázat, jak mají pracovat s tím, co se jim ve výuce jazyků dnes nabízí, učíme je tedy sebevzdělávat se.

Jako univerzitní jazyková škola klademe největší důraz na kvalitní odborné zázemí a profesionální lektorský tým s mnohaletými zkušenostmi. Všichni naši lektoři mají adekvátní vzdělání v oboru a vynikají komunikačními a pedagogickými dovednostmi. Všichni jsou pravidelně metodicky a pedagogicky vzděláváni.

Sídlíme v nově vybavených a příjemných učebnách v centru města na třídě Svobody 26 v Olomouci.

Nabízíme

  • Jazykové kurzy pro veřejnost (skupinové i individuální).
  • Firemní výuku dle Vašich požadavků.
  • Přípravné kurzy na mezinárodní zkoušky.
  • Intenzivní formy výuky (víkendové kurzy).
  • Výuku dětí Češtinu pro cizince a češtinu pro Čechy.
  • E-learning.
  • Konzultační a poradenský servis.
  • Překlady a tlumočení.
  • Soft skills.

Všichni klienti Jazykové školy UPLIFT dostávají slevu 50 % na roční členství v multimediální knihovně Britského centra.
Zaměstnancům, studentům a absolventům Univerzity Palackého poskytujeme na všechny skupinové jazykové služby slevu ve výši 10 %.

Kromě běžně nabízených jazyků jako angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština a ruština Vám můžeme nabídnout i jazyky exotičtější, jako je například portugalština, švédština, ukrajinština, nizozemština, chorvatština, japonština, čínština, ale i vietnamština, hebrejština a další.

© Filozofická Fakulta Univerzity Palackého v Olomouci 2015
tř. Svobody 26, 779 00 Olomouc, Česká republika
Tel: 420 734 261 197

O nás » Kurzy » Překlady » Tlumočení » Soft-skills » Náš tým » Kontakt

Smluvní podmínky   Statut jazykové školy

Filozofická fakulta UPBritish CouncilOSD