Jazyková škola UPLIFT
Úvodní strana

Jazyková škola Filozofické fakulty UP

Rozřazovací test AJ a rozřazovací test NJ.

Léto na UPliftu

Potřebujete oprášit znalosti angličtiny na dovolenou anebo jen nechcete přes léto ztratit kontakt se studiem? Nabízíme Vám intenzivní kurz obecné angličtiny na úrovni A2–B1, ve kterém si zopakujete a upevníte znalosti z gramatiky (systém časů, předložkové vazby, frázová slovesa, idiomy), zopakujete běžná konverzační témata (cestování, letiště, restaurace, ubytování), rozšíříte slovní zásobu a hlavně budete mluvit a mluvit. Kurz je veden zkušenou lektorkou a veškeré výukové materiály jsou zahrnuty v ceně.

Nezapomněli jsme ani na Vaše děti!

Nechcete čekat na začátek školního roku, než se Vaše děti opět pustí do studia angličtiny? Máte strach, že přes léto vše zapomenou? Velmi rádi Vás těchto starostí zbavíme.

Více informací k jednotlivým kurzům naleznete zde: http://www.uplift.upol.cz/Leto-na-UPLiftu.html

Kurzy anglického jazyka akreditované MŠMT v rámci DVPP na školní rok 2018/2019.

UPlift, jazyková škola Filozofické fakulty UP
Křížkovského 5, 779 00 Olomouc